Marcela, 69 let - stomička

11.10.2020

Stomičkou jsem od r. 2017. V r. 2018 jsem vstoupila do klubu FIT-ILCO a stala se členkou. Rány po operacích se mi zdlouhavě hojily a hnisaly, teprve před půl rokem se mi vše zahojilo a já jsem se cítila lépe. Když jsem se dozvěděla o tom, že klub každý rok pořádá rekondiční pobyty po celé republice, pokaždé na jiném místě, s radostí jsem se přihlásila. Letos byl pobyt v jižních Čechách. Ubytovaní jsme byli v Parkhotelu ORLÍK a celý týden byl super.

Každý den byl nabitý bohatým programem, ráno se začínalo rozcvičkou, pak to pokračovalo dopoledne různými odbornými přednáškami zdravotníků nebo společenskými hrami a soutěžemi, při kterých jsme si užili spoustu legrace. Odpoledne byly výlety na ORLÍK, ZVÍKOV parníkem a návštěva Milevska, večer pak skvělá hudba a tanec. Vše se mi moc líbilo. Jídlo i ubytování bylo vynikající. Mimo to jsme měli možnost si zaplavat v krytém bazénu, který byl součástí vybavení celého areálu PARKHOTELU ORLÍK. Moc mě to vše obohatilo. Celý týden byl fantastický a mezi jednotlivými členy jsem si našla nová přátelství. Sdílení pocitů a vyprávění životních příběhů jednotlivých členů mi přineslo duševní uvolnění a navrácení do normálního běhu života a nabilo mě pozitivní energií.

Mohu jen dalším lidem, kteří ještě váhají, zda se zúčastnit takového rekondičního pobytu, vřele doporučit.

Velmi si cením kreativního přístupu a organizačních schopností týmu lidí, kteří přesto, že sami mají zdravotní potíže, obětavě pomáhají a radí druhým a tento rekondiční pobyt vedli. Díky jejich citlivému přístupu ke všem zúčastněným, budu na tento krásně prožitý týden ještě dlouho vzpomínat.

Velké díky patří tedy organizátorům celého zájezdu paní Kateřině Janikovičové, paní Jitce Svobodové a paní Libušce Logojdové. Dále pak panu Františku Houfovi, který se, se svým humorem postaral o to, že jsme měli každý den ústa od ucha k uchu a díky patří také všem ostatním, kteří se perfektně postarali o naši zábavu.

© 2020 PytlíkART - projekt pacientské organizace České ILCO, z.s.. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!